Metoda bls

Metoda BLS jest efektem połączenia unikalnej metodyki wyjątkowych zajęć prowadzonych przez lektora z bogactwem materiałów dydaktycznych: książek i rozwiązań multimedialnych, audiobooków i zestawu FLIPCARDS z innowacyjnym systemem doboru zajęć i pomocy dydaktycznych. To sprawia, że uczysz się skutecznie i maksymalnie wykorzystujesz swój czas poświęcony na naukę języka. Wyjątkowa ścieżka dydaktyczna BLS pozwali Ci osiągnąć pełną swobodę mówienia w ciągu 2-3 lat. Wystarczy na naukę poświęcić 4 godziny tygodniowo, by posiąść umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim czy niemieckim.

Metoda BLS jest efektem połączenia unikalnej metodyki wyjątkowych zajęć prowadzonych przez lektora z bogactwem materiałów dydaktycznych.

Metoda BLS skupia się na najważniejszych, praktycznych aspektach nauki języka. Od pierwszych zajęć jest to dynamiczna komunikacja wyłącznie w danym języku utrzymana w naturalnym tempie mówienia. Dzięki temu od razu zaczynasz mówić  i rozumieć język, którego się uczysz. Skuteczny system powtarzania i wykorzystanie efektywnych metod zapamiętywania zapewnia sprawne i systematyczne utrwalanie materiału.

Metoda BLS skupia się na najważniejszych, praktycznych aspektach nauki języka.

W  metodzie  BLS  precyzyjny  system  kwalifikacji uwzględnia Twoje możliwości czasowe, styl uczenia się i dotychczasowe doświadczenia z nauką języka. Konsultant   językowy   znając   Twoje   preferencje   dobierze   odpowiednie   zajęcia z lektorem i zestaw pomocy dydaktycznych, które umożliwią Ci elastyczną naukę angielskiego czy niemieckiego poza spotkaniami w  szkole językowej. Dzięki temu możesz uczyć się tak jak chcesz i tak jak lubisz, dopasowując czas na naukę do swojego planu dnia i stylu życia.

W metodzie BLS precyzyjny system kwalifikacji uwzględnia Twoje możliwości czasowe, styl uczenia się i dotychczasowe doświadczenia z nauką języka.

Skuteczność metody BLS możesz potwierdzić jednym z uznanych w całej Europie certyfikatów. W przypadku języka angielskiego naukę możesz zakończyć na poziomie B1 lub B2, co umożliwia Ci zdanie certyfikatu TELC (The European Language Certificate). Po przejściu całej ścieżki dedykowanej językowi niemieckiemu wejdziesz na poziom B2, co stanowi świetną bazę do egzaminu potwierdzającego znajomość tego języka.

Skuteczność metody BLS możesz potwierdzić jednym z uznanych w całej Europie certyfikatów.